Murata LQW15AN62NG00D
Inductor RF Chip Wirewound 62nH 2% 100MHz 20Q-Factor 145mA 1.82Ohm DCR 0402 Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW15AN62NG00D.
Newark
Datasheet0 pageIl y a 0 an
element14 APAC
Ciiva
Geoflip
Arrow.cn
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-61.49%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Stock
59,004
Authorized Distributors
6
Inductance
62 nH
62 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
145 mA
145 mA
DC Resistance (DCR)
1.82 Ω
1.82 Ω
Q Factor
20
Test Frequency
200 MHz
200 MHz
Pièces détachées
Inductor RF Chip Wirewound 68nH 2% 100MHz 20Q-Factor 140mA 1.96Ohm DCR 0402 Paper T/R
ROHS3Compliant Multilayer Active 2013 Multilayer Inductor -55C~125C 1.2GHz 1.8Ohm Max 56nH
General Purpose Inductor, 0.068uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Chip Wirewound 62nH 2% 100MHz 38Q-Factor 280mA 510mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 56nH 2% 100MHz 25Q-Factor 200mA 1.17Ohm DCR 0402 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.068uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Descriptions
Descriptions de Murata LQW15AN62NG00D fournies par ses distributeurs.
Wirewound Inductor, 62 nH, 1.82 ohm, 2.6 GHz, 145 mA, 0402 [1005 Metric], LQW15AN_00 Series
General Purpose Inductor, 0.062uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
High Frequency Inductance 1.82Ω 62nH ±2% 145mA 2.6GHz 0.50mm 1.00 x 0.60mm 0402
INDUCTOR, 62NH, 0.145A, 2%, 2.6GHZ; Inductance: 62nH; Product Range: LQW15AN Series; DC Current Rating: 145mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; Inductor Construction: Unshielded; DC Resistance Max: 1.82ohm; In