Murata LQW15AN17NJ80D
General Purpose Inductor, 0.017uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW15AN17NJ80D.
Ciiva
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Datasheet2 pagesIl y a 5 ans
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Stock
10,466
Authorized Distributors
3
Inductance
17 nH
17 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
1 A
1 A
DC Resistance (DCR)
126 mΩ
126 mΩ
Q Factor
30
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-12-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.016uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Wirewound 0.018uH 5% 100MHz 50Q-Factor Ceramic 1A 0.1Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 0.017uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
TAIYO YUDENHK100518NJ-T
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
Inductor RF Multi-Layer 0.018uH 5% 100MHz 12Q-Factor Ceramic 0.3A 0.5Ohm DCR 0603 T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQW15AN17NJ80D fournies par ses distributeurs.
Ind Chip Wirewound 17nH 5% 0402 Paper T/R
FIXED IND 17NH 1A 0.126OHM SMD
INDUCTOR, 17NH, 5GHZ, 1A, 0402;