Murata LQW15AN15NJ80D
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW15AN15NJ80D.
Geoflip
Arrow.cn
Tendance sur 3 mois:
-2.29%
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Stock
73,716
Authorized Distributors
6
Inductance
15 nH
15 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
1.15 A
1.15 A
DC Resistance (DCR)
114 mΩ
114 mΩ
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-12-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Ind Chip Wirewound 15nH 5% 100MHz 40Q-Factor Ceramic 1A 1210 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 15nH 5% 100MHz 40Q-Factor 600mA 130mOhm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 15nH 5% 100MHz 42Q-Factor 700mA 85mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ind Chip Wirewound 15nH 5% 250MHz 80Q-Factor Ceramic 1.2A 0805 T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.015uH 5% 100MHz 12Q-Factor Ceramic 0.3A 0.45Ohm DCR 0603 T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQW15AN15NJ80D fournies par ses distributeurs.
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.015uH 5% 100MHz 31Q-Factor Non Magnetic 1.15A 0.114Ohm DCR 0402 T/R
Ind Chip Wirewound 15nH 5% 0402 Paper T/R