Abracon AISC-0805HQ-15NJ-T
Ind Chip Wirewound 15nH 5% 250MHz 80Q-Factor Ceramic 1.2A 0805 T/R
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AISC-0805HQ-15NJ-T.
Electro Sonic
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Abracon SCT
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-61.04%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Ind High Current Wirewound 15nH 5% 250MHz 38Q-Factor Ceramic 1.1A 0603 T/R
Ind High Current Wirewound 15nH 5% 250MHz 26Q-Factor Ceramic 1A 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Wirewound 0.015uH 5% 250MHz 50Q-Factor Ceramic 0.6A 0.17Ohm DCR 0805 T/R
Ind Chip Wirewound 15nH 5% 100MHz 40Q-Factor Ceramic 1A 1210 T/R
Inductor RF Wirewound 0.015uH 5% 250MHz 35Q-Factor Alumina 0.7A 0.17Ohm DCR 0603 T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon AISC-0805HQ-15NJ-T fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Ind 15.00 Nh 1.200 A 100.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-0805HQ-15NJ-T
RF Inductors - SMD FIXED IND 15NH 1.2A 100 MOHM SMD