Murata LQW15AN10NJ80D
General Purpose Inductor, 0.01uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW15AN10NJ80D.
element14 APAC
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
Ciiva
Geoflip
Arrow.cn
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+176%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Inductance
10 nH
10 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
1.4 A
1.4 A
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
81 mΩ
81 mΩ
Q Factor
31
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
Inductor RF Wirewound 0.01uH 5% 100MHz 40Q-Factor Ceramic 1A 0.09Ohm DCR 1206 T/R
General Purpose Inductor, 0.0094uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0095uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0097uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Ind Chip Wirewound 10nH 5% 250MHz 80Q-Factor Ceramic 1.6A 0805 T/R
Inductor RF Wirewound 0.01uH 5% 250MHz 25Q-FactorCeramic 1.3A 0.085Ohm DCR 0402 T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQW15AN10NJ80D fournies par ses distributeurs.
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.01uH 5% 100MHz 31Q-Factor Non Magnetic 1.4A 0.081Ohm DCR 0402 T/R
LQW15 Series 0402 10 nH ±5 % 1.4 A 81 mOhm SMT Unshielded Wirewound Inductor
Fixed Inductor 0402 10nH ±5% 1.4A 81mΩ 6GHz 31@250MHz
Ind Chip Wirewound 10nH 5% 0402 Paper T/R
Avnet Japan
Inductor, 10Nh, 6Ghz, 1.4A, 0402 Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. LQW15AN10NJ80D