Abracon AISC-0805HQ-10NJ-T
Ind Chip Wirewound 10nH 5% 250MHz 80Q-Factor Ceramic 1.6A 0805 T/R
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AISC-0805HQ-10NJ-T.
Electro Sonic
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Abracon SCT
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-94.14%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Inductor RF Wirewound 0.01uH 5% 250MHz 35Q-Factor Ceramic 1.35A 0.06Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.01uH 5% 250MHz 25Q-FactorCeramic 1.3A 0.085Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.01uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.01uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Ind Chip Wirewound 10nH 5% 50MHz 60Q-Factor Ceramic 1.3A 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.009uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Descriptions
Descriptions de Abracon AISC-0805HQ-10NJ-T fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.01uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Ind 10.00 Nh 1.600 A 60.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-0805HQ-10NJ-T
RF Inductors - SMD FIXED IND 10NH 1.6A 60 MOHM SMD