Murata GCM1555C1H471JA16J
0402 50 V 470 pF ±5% Tolerance C0G Multilayer Ceramic Chip Capacitor
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata GCM1555C1H471JA16J.
Geoflip
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Ciiva
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-80.35%
SymboleEmpreinte
Télécharger
Ultra Librarian
Télécharger
Capacitance
470 pF
470 pF
470 pF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2007-06-21
Pièces détachées
50V 470pF C0G 卤5% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL05C471JB5NNND
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 0+-30ppm/Celcius TC, 470pF, Surface Mount, 0402 inch
CAPACITOR CERAMIC 470PF 50V, C0G, 5%, 0402; Product Range:TDK - C Series; Capaci
0402 470 pF 50 V ±5% Tolerance C0G Multilayer Ceramic Chip Capacitor
Descriptions
Descriptions de Murata GCM1555C1H471JA16J fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 470pF 50V C0G 5% Pad SMD 0402 125C T/R Automotive AEC-Q200
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 470pF 50Volts C0G 5%
Cap Ceramic 470pF 50V C0G 5% SMD 0402 125°C Paper T/R
0402 (1005Metric) CERAMIC CAPACITOR GCM 50V 470pF ±5% C0G NP0