Microchip DSC1101CI1-148.5000
Oscillator MEMS 148.5MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Datasheet31 pagesIl y a 10 ans
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Microchip SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-80.91%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
45,756
Authorized Distributors
4
Frequency
148.5 MHz
148.3516 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
35 mA
35 mA
Operating Supply Voltage
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Chaîne d'approvisionnement
Projected EOL Date2039-10-19
Pièces détachées
Crystal Oscillator 160MHz 2.25V to 3.6V 15pF 6-Pin VDFN Tube
Oscillator MEMS 156.25MHz ±50ppm (Stability) LVDS 52% 3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 156.25MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN SMD Tube
Descriptions
Descriptions de Microchip DSC1101CI1-148.5000 fournies par ses distributeurs.
MEMS OSC, LVCMOS, 148.5MHz, 50PPM, 2.5-3.3V, -40 to 85C, 3.2 x 2.5mm