Microchip DSC1101CI1-148.3516
Oscillator MEMS 148.3516MHz ±50ppm (Stability) LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Fiches techniques et documents
Microchip
Datasheet31 pagesIl y a 1 an
Datasheet31 pagesIl y a 10 ans
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Microchip SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-76.56%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
67,990
Authorized Distributors
6
Frequency
148.3516 MHz
148.5 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
35 mA
35 mA
Operating Supply Voltage
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Chaîne d'approvisionnement
Projected EOL Date2039-01-03
Country of AssemblyThailand
Country of FabricationTaiwan
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.0060
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 day ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
Pièces détachées
Oscillator MEMS 156.25MHz ±50ppm (Stability) LVDS 52% 3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 156.25MHz ±50ppm (Stability) HCSL 52% 3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Descriptions
Descriptions de Microchip DSC1101CI1-148.3516 fournies par ses distributeurs.
MEMS OSC, LVCMOS, 148.3516MHz, 50PPM, 2.5-3.3V, -40 to 85C, 3.2 x 2.5mm