Littelfuse 5.0SMDJ60A-T7
Tvs 5Kw 60V 5%uni Do-214Ab Tr07 Rohs/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 5.0SMDJ60A-T7
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Littelfuse 5.0SMDJ60A-T7.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 4 ans
Farnell
Tendance sur 3 mois:
+5.89%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
62,236
Authorized Distributors
6
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
70.2 V
67.8 V
67.8 V
Clamping Voltage
96.8 V
93.6 V
93.6 V
Peak Pulse Power
5 kW
5 kW
5 kW
Peak Pulse Current
51.7 A
53.5 A
53.5 A
Pièces détachées
Diode TVS Single Uni-Dir 6V 5KW 2-Pin Case R-6 T/R
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 60V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Littelfuse5.0SMDJ48A-T7
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 48V, RoHS
Littelfuse5.0SMDJ54A-T7
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 54V, RoHS
Littelfuse5.0SMDJ58A
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 58V, RoHS
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB / 77.4V Clamp 64.7A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMC)
Descriptions
Descriptions de Littelfuse 5.0SMDJ60A-T7 fournies par ses distributeurs.
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 60V, RoHS
Littelfuse SCT
TVS DIODE, UNIDIR, 60V, SMC; Product Range:5.0SMDJ Series; TVS Polarity:Unidirectional; Reverse Standoff Voltage:60V; Clamping Voltage Max:125.1V; Diode Case Style:DO-214AB (SMC); No. of Pins:2Pins; Minimum Breakdown Vol