Littelfuse 5.0SMDJ54A-T7
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 54V, RoHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Littelfuse 5.0SMDJ54A-T7.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 4 ans
Burklin Elektronik
Future Electronics
TME
Littelfuse SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.02%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
33,964
Authorized Distributors
6
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
63.15 V
63.15 V
63.15 V
Clamping Voltage
87.1 V
87.1 V
87.1 V
Peak Pulse Power
5 kW
5 kW
5 kW
Peak Pulse Current
57.5 A
57.5 A
57.5 A
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Littelfuse5KP54A
5KP Series - 5000W Axial Leaded Transient Voltage Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 48V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 54V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Littelfuse5.0SMDJ48A
5.0SMDJ Series 48 V 5 kW Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AB
Littelfuse5KP48A
5KP Series 5 kW 77.4 V Uni-Directional Axial Through Hole TVS Diode - P-600
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB / 77.4V Clamp 64.7A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMC)
Descriptions
Descriptions de Littelfuse 5.0SMDJ54A-T7 fournies par ses distributeurs.
Littelfuse SCT
Tvs 5Kw 54V 5%uni Do-214Ab Tr07 Rohs/ T&r |Littelfuse 5.0SMDJ54A-T7
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 54V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Diode TVS Single Uni-Dir 54V 5KW 2-Pin SMC T/R
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB
5KW 57.5A 87.1V 60V SMC(DO-214AB) 2.42mm