KOA Speer RK73B3ATTE300J
Res Thick Film 2512 30 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73B3ATTE300J.
Tendance sur 3 mois:
-39.92%
Stock
84,447
Resistance
30 Ω
30 Ω
30 Ω
Case/Package
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1995-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-1TYJ300U
Res Thick Film 2512 30 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 30ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ-S1TJ300U
Res Thick Film 2512 30 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-1TYJ330U
Res Thick Film 2512 33 Ohm 5% 1W Ý200ppm/ÝC SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity4-1622820-0
Res Thick Film 2512 33 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73B3ATTE300J fournies par ses distributeurs.
RES 30 OHM 5% 1W 2512 / 30 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 30ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
RK73B FIXED RESISTOR 2512 (6432Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 30Ohm 1W
Res, 30R, 5%, 1W, 2512 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B3ATTE300J