KOA Speer RK73B3ATTE224J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 220000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73B3ATTE224J.
Tendance sur 3 mois:
-21.69%
Stock
19,559
Resistance
220 kΩ
220 kΩ
220 kΩ
Case/Package
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1995-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
TE Connectivity3520220KJT
Res Thick Film 2512 220K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
PanasonicERJ-1TYJ224U
Res Thick Film 2512 220K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity3520220KJT
Res Thick Film 2512 220K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-1TYJ204U
Res Thick Film 2512 200K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-1TYJ244U
Thick Film Chip Resistor, 2512, 1W 5% 240Kohm, 7
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73B3ATTE224J fournies par ses distributeurs.
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR RK73B 0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm 1W 220kOhm ±200ppm/C
Res, 220K, 5%, 1W, 2512 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B3ATTE224J
Thick Film Resistors - SMD 220K OHM 5%