KOA Speer RK73B2BTTD431J
Res Thick Film 1206 430 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73B2BTTD431J.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 2 ans
Farnell
Garrett
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-59.69%
Resistance
430 Ω
430 Ω
430 Ω
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 430ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
MCR FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 430Ohm 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 470ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res Thick Film 1206 430 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
Res Thick Film 1206 470 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1206 412 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73B2BTTD431J fournies par ses distributeurs.
430 Ohms 5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200
RK73B 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 430Ohms 0.25W 1/4W
GENERAL PURPOSE RESISTOR Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 430ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res, 430R, 5%, 0.25W, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B2BTTD431J