Yageo Group T525B157M003ATE080
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (solid Polymer), 3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 150uF, Surface Mount, 1411
Farnell
element14 APAC
Newark
Ciiva
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-14.87%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.50
Introduction Date2003-11-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Pièces détachées
Cap Tant Solid 150uF 6.3V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-21 0.07 Ohm 105°C T/R
T55 Series 150 uF ±20% 6.3V High Performance Solid Polymer Tantalum Capacitor
Cap Tant Organic 150uF 4VDC B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-21 0.07 Ohm 105C T/R
Cap Tant Polymer 150uF 4VDC B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-21 0.07 Ohm 105C T/R
150UF SOLID POLYMER TANTALUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 6.3 VDC +/-20%, T520 SERIES
Descriptions
Descriptions de Yageo Group T525B157M003ATE080 fournies par ses distributeurs.
Capacitor,150Uf,3Vdc,20-% Tol,20+% Tol Rohs Compliant: Yes |Kemet T525B157M003ATE080
CAP, TANT, POLYMER, 150UF, 3V, 1411
150¦ÌF ¡À20% 3V 80m¦¸@ 100kHz 1411 3.5mm*2.8mm*2mm
T525B157M003ATE080, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
CAP, 150UF, 3V, TANT, POLYMER, CASE B; Capacitance: 150µF; Voltage Rating: 3V; Product Range: T52X KO-CAP® Series; Capacitance Tolerance: ± 20%; Manufacturer Size Code: B; ESR: 0.08ohm; Operating Temperature Min: -55°C; Ope