Yageo Group R82MC1100DQ50K
Cap Film 0.001uF 400V PET 10%( 7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group R82MC1100DQ50K.
Farnell
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.68%
Stock
65,920
Authorized Distributors
6
Capacitance
1 nF
1 nF
1 nF
Voltage Rating (DC)
400 V
400 V
400 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Introduction Date2014-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Cap Film 0.001uF 400V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
Cap Film 0.001uF 400V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Cap Film 0.001uF 400V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm Bulk
Yageo GroupR82EC1100AA50K
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC1100CK50K
Yageo GroupR82EC1100DQ50K
Descriptions
Descriptions de Yageo Group R82MC1100DQ50K fournies par ses distributeurs.
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.001uF, Through Hole Mount
CAP FILM 1000PF 10% 400VDC RAD
Radial R82 200V 1000pF 卤10% 0.283Lx0.098W 7.20mmx2.50mm
1nF ¡À10% , 5mm 400V 200V 7.2mm*2.5mm*6.6mm
R82MC1100DQ50K, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
1000 400V |Kemet R82MC1100DQ50K
CAP, 1000PF, 400V, FILM, RADIAL; Capacitance: 1000pF; Voltage Rating: 400V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: R82 Series; Capacitor Case Style: Radial Box; Capacitor Termi