Yageo Group R82EC3220DQ70K
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group R82EC3220DQ70K.
Newark
Farnell
element14 APAC
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+31.46%
Capacitance
220 nF
220 nF
220 nF
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2010-04-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Cap Film 0.22uF 100V PET 10% (7.2 X 3.5 X 8.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 0.22uF 100V PET 10% (13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22Uf, Through Hole Mount, 2814
Cap Film 0.22uF 100V PET 10% (7.2 X 3.5 X 8mm) Radial 5mm 125C Automotive T/R
Cap Film 0.22uF 100V PET 10% (7.2 X 3.5 X 8mm) Radial 5mm 125C Automotive Ammo
Yageo GroupR82DC3220DQ60K
Film Capacitor, 0.22 uF, 40 V, 63 V, ± 10%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Descriptions
Descriptions de Yageo Group R82EC3220DQ70K fournies par ses distributeurs.
Cap Film 0.22uF 100V PET 10%( 7.2 X 3.5 X 7.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Ammo Automotive AEC-Q200
AEC-Q200 Metallized Polyester Film Capacitor, 220nF, 63VAC, 100VDC, 10%
Radial FILM CAPACITOR R82 63V 0.22muF 卤10% 0.283Lx0.138W 7.20mmx3.50mm