Yageo Group MMK5224K100J02L4BULK
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22Uf, Through Hole Mount, 2814
Obsolete
IHS
Datasheet1 pageIl y a 1 an
Datasheet11 pagesIl y a 21 ans
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.11%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2000-10-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 months ago)
LTB Date2025-10-17
LTD Date2026-04-30
Pièces détachées
Yageo GroupR82EC3220Z370K
Cap Film 0.22uF 100V PET 10% (7.2 X 3.5 X 7.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82EC3220DQ70K
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC3220CK70K
Film Capacitor, 0.22 uF, 63 V, 100 V, ± 10%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Cap Film 0.22uF 100V PET 10% (7.2 X 3.5 X 8mm) Radial 5mm 125C Automotive T/R
Cap Film 0.22uF 100V PET 10% (7.2 X 3.5 X 8mm) Radial 5mm 125C Automotive Ammo
MKS film capacitor, 220 nF, ±10 %, 100 V (DC), PET, 5 mm, MKS2D032201C00KSSD
Descriptions
Descriptions de Yageo Group MMK5224K100J02L4BULK fournies par ses distributeurs.
Cap Film 0.22uF 100V PET 10% (7.2 X 3.5 X 8mm) Radial 5mm 100C Bulk
Film Capacitor, 0.22 uF, 63 V, 100 V, ± 10%, Metallized PET, Radial Box - 2 Pin
220NF +/-10% 100 V DC, 63 V AC, MMK POLYESTER FILM CAPACITOR