Yageo Group R75MR4220AA40J
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group R75MR4220AA40J.
IHS
Farnell
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-16.04%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
7,714
Authorized Distributors
6
Capacitance
2.2 µF
2.2 µF
Dielectric
PP
PP
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
400 V
400 V
Tolerance
5 %
5 %
Termination
PC Pins
Height - Seated (Max)
25.0952 mm
Introduction Date2014-05-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
PanasonicECW-F2W225JA
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-FD2W225J
PanasonicECWFD2W225J4
Yageo GroupR75IR4220AA50J
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR75GR4220AA30J
Film Capacitor, Polypropylene, 160V, 5% +Tol, 5% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Yageo Group R75MR4220AA40J fournies par ses distributeurs.
Cap Film 2.2uF 400V PP 5%( 32 X 13 X 25mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 0.0072 Ohm 105C Tray
Film Capacitor, R75 Series, 2.2 F, 5%, Pp (Polypropylene), 400 V Rohs Compliant: Yes |Kemet R75MR4220AA40J
Radial film capacitor 5% 2.2muF 400V
2.2¦ÌF ¡À5% 27.5mm 400V 220V 7.2m¦¸ 32mm*25mm