Yageo Group R60MI3330AA30J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group R60MI3330AA30J.
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Stock
4,382
Authorized Distributors
4
Capacitance
330 nF
330 nF
Voltage Rating (DC)
400 V
400 V
Tolerance
5 %
5 %
Introduction Date2010-04-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.33uF 450V PET 5% (18 X 7 X 12.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECQ-E4334JF
Film Capacitor, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.33uF 400V PET 5% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECQE2334JF
Radial FILM CAPACITOR ECQ-E(F) 250V 0.33muF ±5% 0.472Lx0.256W 12.00mmx6.50mm
PanasonicECQ-E2334JB
Cap Film 0.33uF 250V PET 5% (10.3 X 6.4 X 11.3mm) Radial 7.5mm 105C Automotive Bulk
Descriptions
Descriptions de Yageo Group R60MI3330AA30J fournies par ses distributeurs.
R60MI3330AA30J, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
0,33 U 400V |Kemet R60MI3330AA30J
330nF ¡À5% 15mm 18mm*7.5mm*7.5mm
CAP, 0.33UF, 400V, FILM, RADIAL; Capacitance: 0.33µF; Voltage Rating: 400V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: R60 Series; Capacitor Case Style: Radial Box; Capacitor Termin