Yageo Group R60MI33305030J
Cap Film 0.33uF 400V PET 5% (18 X 7.5 X 13.5mm) Radial Wound 15mm 105C Automotive Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group R60MI33305030J.
Farnell
element14 APAC
Newark
Arrow Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-4.34%
Stock
7,855
Authorized Distributors
6
Capacitance
330 nF
330 nF
Voltage Rating (DC)
400 V
400 V
Tolerance
5 %
5 %
Introduction Date2010-04-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E4334JF
Film Capacitor, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.33uF 400V PET 5% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECQE2334JF
Radial FILM CAPACITOR ECQ-E(F) 250V 0.33muF ±5% 0.472Lx0.256W 12.00mmx6.50mm
PanasonicECQ-E2334JB
Cap Film 0.33uF 250V PET 5% (10.3 X 6.4 X 11.3mm) Radial 7.5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82DC3330AA60J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.33Uf, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Yageo Group R60MI33305030J fournies par ses distributeurs.
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
Radial film capacitor 400V 330nF 5%
CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC RADIAL
330nF ¡À5% 15mm 400V 200V 18mm*7.5mm
60MI33305030J, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
0,33 U 400V |Kemet R60MI33305030J