Yageo Group R60MI31005030J
Cap Film 0.1uF 400V PET 5%( 18 X 5 X 11mm) Radial Wound 15mm 105C Bag Automotive AEC-Q200
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group R60MI31005030J.
Newark
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+3.44%
Stock
34,866
Capacitance
100 nF
100 nF
100 nF
Voltage Rating (DC)
400 V
400 V
400 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Termination
Height - Seated (Max)
11.0998 mm
11.0998 mm
Introduction Date2010-04-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Cap Film 0.1uF 450V PET 5%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive AEC-Q200 Bulk
PanasonicECQE4104JF
Film Capacitor, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR60MF3100AA6AJ
Cap Film 0.1uF 400V PET 5%( 13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 105C Bag Automotive AEC-Q200
Cap Film 0.1uF 400V PET 5% (13 X 6 X 12mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 0.1uF 400V PET 5% (7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECQ-E4104JFW
ECQE, Met Polyester Film Cap Radial Lead 400VDC, 0.1uF, 5%, L/S =10mm, Blk CRMP
Descriptions
Descriptions de Yageo Group R60MI31005030J fournies par ses distributeurs.
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Radial film capacitor 200V 100nF 5%
Film Capacitor, Polyethylene Ter
FILM CAPACITOR, 0.1UF, 400VDC, RADIAL;
Film Capacitors 400V 0.1 uF 105C 5% 2 Pin LS=15
100nF ¡À5% , 15mm 400V 200V 18mm*5mm*11.1mm