Yageo Group R60MF3100AA6AK
Cap Film 0.1uF 400V PET 10% (13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 105C Automotive Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group R60MF3100AA6AK.
Farnell
Master Electronics
Tendance sur 3 mois:
+96.61%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Stock
15,801
Capacitance
100 nF
100 nF
100 nF
Voltage Rating (DC)
400 V
400 V
400 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Termination
PC Pins
PC Pins
Height - Seated (Max)
11.9888 mm
11.9888 mm
Introduction Date2014-03-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
PanasonicECQU2A104KLA
Cap Film Suppression X2 0.1uF 275VAC PET 10% (17.5 X 5.5 X 12mm) Radial 15mm 100C Bag
PanasonicECQE2104KF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2104KB
Cap Film 0.1uF 250V PET 10% (7.9 X 5.9 X 9mm) Radial 5mm 105°C Bulk
Yageo GroupR82DC3100AA50K
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82DC3100DQ50K
Cap Film 0.1uF 63V PET 10%( 7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive AEC-Q200 Ammo
Yageo GroupR82EC3100DQ70K
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Yageo Group R60MF3100AA6AK fournies par ses distributeurs.
Film Capacitor, 0.1 uF, 200 V, 400 V, ± 10%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1Uf, Through Hole Mount