Yageo Group R60MF3100506AJ
Cap Film 0.1uF 400V PET 5% (13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 105C Automotive Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group R60MF3100506AJ.
IHS
Datasheet26 pagesIl y a 2 ans
Newark
element14 APAC
Farnell
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-4.37%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
354
Authorized Distributors
6
Capacitance
100 nF
100 nF
100 nF
Dielectric
PET
PET
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
400 V
400 V
400 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Termination
PC Pins
Height - Seated (Max)
11.0998 mm
11.0998 mm
11.0998 mm
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2014-05-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR60MI3100AA30J
Cap Film 0.1uF 400V PET 5%( 18 X 5 X 11mm) Radial Wound 15mm 105C Bulk Automotive AEC-Q200
Cap Film 0.1uF 450V PET 5%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive AEC-Q200 Bulk
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
PanasonicECQE4104JF
Film Capacitor, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.1uF 400V PET 5% (13 X 6 X 12mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECQ-E4104JFW
ECQE, Met Polyester Film Cap Radial Lead 400VDC, 0.1uF, 5%, L/S =10mm, Blk CRMP
Descriptions
Descriptions de Yageo Group R60MF3100506AJ fournies par ses distributeurs.
Film Capacitor, 0.1 uF, 200 V, 400 V, ± 5%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin