Yageo Group R474N315050A1K
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group R474N315050A1K.
IHS
Datasheet16 pagesIl y a 5 ans
Tendance sur 3 mois:
-0.03%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Stock
54,035
Capacitance
150 nF
150 nF
Voltage Rating (DC)
1 kV
1 kV
Tolerance
10 %
10 %
Height - Seated (Max)
18.5928 mm
Introduction Date2006-11-20
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
X2 Class AEC-Q200 Metallized Polypropylene Film Capacitor, 150nF, 310VAC, 630VDC, 10%
Yageo GroupR75LI31504000K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
0.15µF Film Capacitor 330V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)
PanasonicECQUAAF154K
Film Capacitor, Polypropylene, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
PanasonicECWFE2W154K
Cap Film 0.15uF 450V PP 10%( 13 X 5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105C Ammo
Descriptions
Descriptions de Yageo Group R474N315050A1K fournies par ses distributeurs.
Cap Film Suppression X1 0.15uF 1000VDC/440VAC PP 10%( 26.5 X 10 X 18.5mm) Radial Wound 22.5mm 110C Bulk
Radial FILM CAPACITOR R47 440V 0.15muF ±10% 1.043Lx0.394W 26.50mmx10.00mm
CAP, 0.15µF, 10%, PP, RADIAL; Capacitance: 0.15µF; Suppression Class: X2; Product Range: R47 X1 Series; Voltage Rating X: 440V; Voltage Rating Y: -; Capacitor Dielec; Available until stocks are exhausted Alternative available