Yageo Group R75LI31504000K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group R75LI31504000K.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2012-07-10
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR71PI31504030K
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
PanasonicECWFE2J154K
X2 Class AEC-Q200 Metallized Polypropylene Film Capacitor, 150nF, 310VAC, 630VDC, 10%
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
PanasonicECWFE2W154K
Cap Film 0.15uF 450V PP 10%( 13 X 5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105C Ammo
Descriptions
Descriptions de Yageo Group R75LI31504000K fournies par ses distributeurs.
CAP FILM 0.15UF 10% 560VDC RAD
Film Capacitors 560V 0.15 uF 105C 10% 2 Pin LS=15
Capacitor, Radial, 150nF, 250VAC, 560VDC, 10%
GENERAL PURPOSE FILM CAPACITORS;
Wirewound Resistors Fixed Single-Through Hole
150nF ¡À10% 15mm 560V 250V 18mm*7.5mm*13.6mm