Yageo Group C317C220J2G5TA7301
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 22pF C0G 5% LS=5.08mm
IHS
Datasheet19 pagesIl y a 2 ans
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+69.31%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
62,878
Authorized Distributors
6
Capacitance
22 pF
22 pF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Through Hole
PCB, Through Hole
Case/Package
Dipped
Radial
Voltage Rating (DC)
200 V
200 V
Tolerance
5 %
5 %
Height
5.08 mm
5.08 mm
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2009-07-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupC315C220J5G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 22pF C0G 5% LS=2.54mm
Yageo GroupC315C220K2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 22pF C0G 10% LS=2.54mm
Yageo GroupC317C220K2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 22pF C0G 10% LS=5.08mm