Yageo Group C1812C684K1RAC7800
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, -/+15ppm/Cel TC, 0.68uF, 1812
IHS
Datasheet1 pageIl y a 1 an
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
28,253
Authorized Distributors
2
Capacitance
680 nF
680 nF
680 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
1812
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
1.55 mm
1.6 mm
1.6 mm