Honeywell MLH100PGP06B
Strain Guage Sensor, Gage, 0.25%, 4-20mA, Cylindrical, Unspecified Mount
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Honeywell MLH100PGP06B.
Electro Sonic
Datasheet10 pagesIl y a 8 ans
Datasheet4 pagesIl y a 15 ans
Arrow Electronics
Sager Electronics
Honeywell
Agility
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Introduction Date2011-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
HoneywellMLH100PSB01B
Industrial Pressure Sensor 0psi to 100psi Sealed Gage Medical 3-Pin
HoneywellMLH100PGM01B
Sensor, Pressure, 100 Pressure Range, 4-20mA Output, 3m Cable Connector
HoneywellMLH100PGM06B
Industrial Pressure Sensor 0psi to 100psi Gage Medical 3-Pin
Descriptions
Descriptions de Honeywell MLH100PGP06B fournies par ses distributeurs.
Industrial Pressure Sensors 9.5V 0 to 100psi AMPLIFI GAGE 25 Ohm
Sensors, Pressure Transducers, Stainless Steel Media Isolated
Honeywell SST Pressure Transducers-ATF
689.48Kpa Pressure Sensors ROHS
MLH Series All Metal Pressure Sensor, Gage, Amplified, 0 bar to 10 bar Pressure Range, G 1/4 per DIN 3852-2 Port Style, 0.5 Vdc to 4.5 Vdc Regulated Output Type, Packard MetriPak Termination Ty