Honeywell MLH100PGM06B
Industrial Pressure Sensor 0psi to 100psi Gage Medical 3-Pin
Obsolete
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Honeywell MLH100PGM06B.
Electro Sonic
Datasheet10 pagesIl y a 8 ans
Datasheet4 pagesIl y a 15 ans
IHS
Sager Electronics
Honeywell
Agility
Introduction Date2011-02-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-07-21
LTD Date2020-07-21
Pièces détachées
HoneywellMLH100PSB01B
Industrial Pressure Sensor 0psi to 100psi Sealed Gage Medical 3-Pin
HoneywellMLH100PGP06B
Strain Guage Sensor, Gage, 0.25%, 4-20mA, Cylindrical, Unspecified Mount
HoneywellMLH100PGB06E
Industrial Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0psi to 100psi Gage 3-Pin
Descriptions
Descriptions de Honeywell MLH100PGM06B fournies par ses distributeurs.
Industrial Pressure Sensors 9.5V 0 to 100psi AMPLIFI GAGE 25 Ohm
MLH Series All Metal Pressure Sensor, Gage, Amplified, 0 bar to 10 bar Pressure Range, G 1/4 per DIN 3852-2 Port Style, 0.5 Vdc to 4.5 Vdc Regulated Output Type, Packard MetriPak Termination Ty