EPCOS B32654A7104J000
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour EPCOS B32654A7104J000.
IHS
Datasheet61 pagesIl y a 5 ans
EPCOS
Farnell
Newark
Ciiva
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-37.72%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Cap Film 0.1uF 1600V PP 5% (31.5 X 14 X 24.5mm) Radial Wound 27.5mm 110C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR75QN31004000J
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR75TR31004040J
Yageo GroupR76TR3100SE30J
Cap Film 0.1uF 1250V PP 5% (26.5 X 11 X 20.5mm) Radial Wound 22.5mm 110C Automotive Bulk
Descriptions
Descriptions de EPCOS B32654A7104J000 fournies par ses distributeurs.
Cap Film 0.1uF 1250V PP 5% (31.5 X 11 X 21mm) Radial Wound 27.5mm 110C Automotive Bulk
100nF -55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.1uF, 1250V DC, 11mm(W) x 21mm(H) x 31.5mm(L)
Film Capacitor, B32654 Series, 0.1 F, 5%, Pp (Polypropylene), 1.25 Kv Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32654A7104J000
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 100nF 500V