EPCOS B32654A1104J000
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour EPCOS B32654A1104J000.
IHS
Datasheet61 pagesIl y a 5 ans
EPCOS
Farnell
Newark
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+34.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR76UR31004030J
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.1uF 2000V PP 5% (26 X 13.5 X 23mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 105C Bulk
Yageo GroupR76TR31004030J
PanasonicECW-HC3B104JA
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.1uF 1250V PP 5% (26.5 X 11 X 20.5mm) Radial Wound 22.5mm 110C Automotive Bulk
Descriptions
Descriptions de EPCOS B32654A1104J000 fournies par ses distributeurs.
Cap Film 0.1uF 1600V PP 5% (31.5 X 14 X 24.5mm) Radial 27.5mm 110C Automotive Bulk
100nF -55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.1uF, 1600V DC, 14mm(W) x 24.5mm(H) x 31.5mm(L)
Film Capacitor, B32654 Series, 0.1 F, 5%, Pp (Polypropylene), 1.6 Kv Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32654A1104J000