Diodes Inc. ZXTN19100CGTA
ZXTN19100CG Series NPN 100 V 5.5 A Medium Power Transistor SMT - SOT-223-3
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Diodes Inc. ZXTN19100CGTA.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 10 ans
Datasheet8 pagesIl y a 18 ans
Diodes Inc SCT
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-15.77%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2008-02-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Diodes Inc.ZXTN25100DGTA
Bipolar (BJT) Single Transistor, NPN, 100 V, 3 A, 3 W, SOT-223, Surface Mount
Diodes Inc.DZT853-13
DZT853 Series 100 V 6 A 1 W NPN Surface Mount Transistor - SOT-223
Diodes Inc.FZT853TA
Power Bipolar Transistor, 6A I(C), 100V V(BR)CEO, 1-Element, NPN, Silicon, Plastic/Epoxy, 4 Pin
onsemiPZTA29
Transistor, bjt, darlington, npn,800Ma I(C),sot-223 Rohs Compliant: Yes |Onsemi PZTA29
onsemiNZT605
NZT Series NPN 1000 mW 110 V 1.5 A Surface Mount Darlington Transistor - SOT-223
onsemiPZTA28
PZTA28 Series 1 W 80 V 0.8 A Surface Mount NPN Darlington Transistor - SOT-223
Descriptions
Descriptions de Diodes Inc. ZXTN19100CGTA fournies par ses distributeurs.
Trans GP BJT NPN 100V 5.5A 3000mW 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
Power Bipolar Transistor, 5.5A I(C), 100V V(BR)CEO, 1-Element, NPN, Silicon, Plastic/Epoxy, 4 Pin
Trans, Npn, 100V, 5.5A, 150Deg C, 3W Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. ZXTN19100CGTA
430mV@ 550mA,5.5A NPN 3W 7V 50nA 200V 100V 5.5A SOT-223-3 1.65mm