Diodes Inc. SMBJ78A-13-F
Tvs Diode, 600W, 78V, Unidir, Smb Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMBJ78A-13-F
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Diodes Inc. SMBJ78A-13-F.
HQonline
Datasheet6 pagesIl y a 9 ans
Diodes Inc SCT
TME
iiiC
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-5.72%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
93.2 V
91.25 V
91.25 V
Clamping Voltage
126 V
126 V
126 V
Peak Pulse Power
600 W
600 W
600 W
Peak Pulse Current
4.7 A
4.8 A
4.8 A
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2002-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
BournsSMBJ78A
4.8A 600W 126V 86.7V Unidirectional 78V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
LittelfuseSMBJ78A
SMBJ Series 126 V 0.6 kW Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AA
onsemiSMBJ78A
Diode TVS Single Uni-Dir 78V 600W 2-Pin DO-214AA T/R
LittelfuseTPSMA6L78A
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 78V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-221AC
Diodes Inc.SMBJ100A-13-F
Tvs Diode, 600W, 100V, Unidir, Smb Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMBJ100A-13-F
Diodes Inc.SMBJ9.0A-13-F
SMBJ Series 600 W 9 V Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AA
Descriptions
Descriptions de Diodes Inc. SMBJ78A-13-F fournies par ses distributeurs.
SMBJ Series 78 V 600 W SMT Uni-Directional Transient Voltage Suppressor - SMB
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 78V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
4.7A 600W 126V 86.7V 78V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
PROTECTION TVS UNIDIRECTIONAL SMB 600W 78.0V ROHS 3K
Diode TVS Single Uni-Dir 78V 600W 2-Pin SMB T/R
600W Surface Mount Transient Voltage Suppressor, 5µA, 78V
Diodes Inc SCT
TVS DIODE, 600W, 78V, UNIDIR, SMB;