CTS Components CB3LV-3I-50M0000
CB3LV Series 50 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
Fiches techniques et documents
Factory Futures
Datasheet4 pagesIl y a 17 ans
Master Electronics
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+16.01%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
90,411
Authorized Distributors
5
Frequency
50 MHz
50 MHz
50 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
40 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Pièces détachées
CTS ComponentsCB3LV-3C-50M0000
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 1.5MHz Min, 107MHz Max, 50MHz Nom, GREEN, CERAMIC PACKAGE-4
CTS ComponentsCB3LV-3C-48M0000
Oscillator XO 48MHz ±50ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
7C Series 50 MHz 5 x 3.2 mm 3.3 V ±50 ppm Surface Mount Crystal Clock Oscillator
Oscillator XO 48MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-3963-500-BN-TR
Oscillator XO 50MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
ASV Series 50 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±25 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Descriptions
Descriptions de CTS Components CB3LV-3I-50M0000 fournies par ses distributeurs.
Lead Free 2008 RoHS Compliant Active Oscillator 50pF 85C 5ns 40mA
Oscillator XO 50MHz ±50ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
Standard Clock Oscillators 50MHz 3.3V -40C +85C 50ppm
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS TTL