Coilcraft 0603CS-R22XJLU
General Purpose Inductor, 0.22uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Coilcraft 0603CS-R22XJLU.
Coilcraft Direct
Newark
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
32,692
Authorized Distributors
0
Inductance
220 nH
220 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
200 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
2.1 Ω
2.1 Ω
Q Factor
25
Test Frequency
100 MHz
100 MHz
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Wurth Elektronik744761222C
FIXED IND 220NH 250MA 1.8OHM SMD / 220 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 250 mA 1.8Ohm Max 0603 (1608 Metric)
Inductor RF Wirewound 0.22uH 5% 100MHz 25Q-Factor Ceramic 0.14A 2.1Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.22uH 5% 100MHz 30Q-Factor Alumina 0.2A 1.7Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 220nH 5% 100MHz 35Q-Factor Air 240mA 700mOhm DCR 0805 Embossed T/R
TDK-LambdaMLG1608SR22J
Ind High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 220nH 5% 100MHz 14Q-Factor Ceramic 200mA 0603
Inductor RF Chip Shielded Multi-Layer 220nH 5% 25MHz 20Q-Factor Ferrite 250mA 300mOhm DCR 0805
Descriptions
Descriptions de Coilcraft 0603CS-R22XJLU fournies par ses distributeurs.
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.22uH 5% 100MHz 25Q-Factor Ceramic 0.2A 2.1Ohm DCR 0603 Automotive T/R
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS
INDUCTOR, 220NH, 5%, 900MHZ, RF, SMD
INDUCTOR, RF, 220NH, 5%, 900MHZ, SMD; Product Range:AEC-Q200 0603CS Series; Inductance:220nH; Inductance Tolerance: 5%; High Frequency Inductor Case:0603 [1608 Metric]; Self Resonant Frequency Min:900MHz; DC Resistance Max:2.1ohm; ;RoHS Compliant: Yes