Murata LQW2BHNR22J03L
Inductor RF Chip Wirewound 220nH 5% 100MHz 35Q-Factor Air 240mA 700mOhm DCR 0805 Embossed T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW2BHNR22J03L.
_legacy Avnet
Datasheet2 pagesIl y a 15 ans
Datasheet3 pagesIl y a 17 ans
Future Electronics
Geoflip
Ciiva
Arrow.cn
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-5.81%
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Pièces détachées
Inductor RF Wirewound 0.22uH 5% 100MHz 28Q-FactorCeramic 0.28A 1.9Ohm DCR 0603 T/R
Wurth Elektronik744761222C
FIXED IND 220NH 250MA 1.8OHM SMD / 220 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 250 mA 1.8Ohm Max 0603 (1608 Metric)
Inductor RF Wirewound 0.22uH 5% 100MHz 50Q-Factor Ferrite 0.4A 1Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.22uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Wirewound 0.22uH 5% 100MHz 30Q-Factor Alumina 0.2A 1.7Ohm DCR 0603 T/R
Ind High Current Wirewound 200nH 5% 100MHz 28Q-Factor Ceramic 310mA 0603 T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQW2BHNR22J03L fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.22uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering,, 2015/0805
LQW2 Series 0805 220 nH ±5 % 240 mA 0.7 Ohm SMT Unshielded Wirewound Inductor
Inductor, 220Nh, 500Mhz, 0.24A, 0805 Rohs Compliant: Yes |Murata LQW2BHNR22J03L
Fixed Inductor Nonstandard 220nH ±5% 240mA 700mΩ 500MHz 35@100MHz
INDUCTOR, 220NH, 500MHZ, 0.24A, 0805; Available until stocks are exhausted Alternative available