Bourns SRR1260A-3R5Y
General Purpose Inductor, 3.5uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SRR1260A-3R5Y.
Farnell
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Datasheet2 pagesIl y a 11 ans
Newark
Electro Sonic
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 3.3uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
Inductor Power Shielded Wirewound 3.5uH 30% 100KHz 22Q-Factor Ferrite 7.5A 0.013Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 3.5uH 30% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 5.5A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 6.1A 15.6mOhm DCR
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 6.8A 0.0144Ohm DCR 3131 Automotive T/R
TAIYO YUDENNR10050T3R8N
Inductor Power Shielded Wirewound 3.8uH 30% 100KHz Ferrite 6.8A 0.0169Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de Bourns SRR1260A-3R5Y fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 3.5UH 7.5A 13 MOHM SMD
100KHz 37.6MHz 7.6A 7.5A 22@7.96MHz 3.5¦ÌH 13m¦¸ ¡À30% , 12.5mm*12.5mm*6.5mm
SRR1260A Nonstandard 0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm 3.5muH
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Srr1260A Series, 3.5 H, 30%, Shielded, 0.013 Ohm, 7.5 A Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR1260A-3R5Y