Bourns SRU1038A-3R5Y
Ind Power Shielded Wirewound 3.5uH 30% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 5.5A T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SRU1038A-3R5Y.
JRH Electronics
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Newark
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.09%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 6.8A 0.015Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 6.1A 15.6mOhm DCR
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 6.8A 0.0144Ohm DCR 3131 Automotive T/R
TAIYO YUDENNS10155T3R3NNA
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 6.49A 0.0117Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 5.6A 0.0192Ohm DCR 3131 T/R
TAIYO YUDENNS10165T3R3NNA
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 6.76A 0.0104Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de Bourns SRU1038A-3R5Y fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 3.5uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3939
FIXED IND 3.5UH 5.5A 15 MOHM SMD
100KHz 35MHz 5.5A 5.5A 14@7.96MHz 3.5¦ÌH 15m¦¸ ¡À30% SMD,10X10MM 10mm*10mm*4.1mm
SRU1038A Nonstandard 0.394Lx0.394W 10.00mmx10.00mm 3.5muH
5.5A 3.5uH ±30% 5.5A SMD,10x10mm Power Inductors ROHS
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Sru1038A Series, 3.5 H, 30%, Shielded, 0.015 Ohm, 5.5 A Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRU1038A-3R5Y