Bourns SRR1210A-3R3Y
General Purpose Inductor, 3.3uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SRR1210A-3R3Y.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 6 ans
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-26.94%
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
38,731
Authorized Distributors
6
Inductance
3.3 µH
3.3 µH
Tolerance
30 %
30 %
Current Rating
9 A
9 A
Shielding
Shielded
Shielded
DC Resistance (DCR)
10 mΩ
10 mΩ
Q Factor
15
Test Frequency
1 kHz
1 kHz
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 3.3uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 9A 0.01Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 3.5uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 7.4A 0.0114Ohm DCR 3939 T/R
TAIYO YUDENNS10155T3R3NNA
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 6.49A 0.0117Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS10165T3R3NNA
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 6.76A 0.0104Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de Bourns SRR1210A-3R3Y fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 3.3UH 9A 10 MOHM SMD
1KHz 44MHz 10.5A 9A 15@7.96MHz 3.3¦ÌH 10m¦¸ ¡À30% SMD,12X12MM , 12mm*12mm*10mm
SMD SHIELED POWER INDUCTOR, 3.3UH, 30%, SRR1210A
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Srr1210A Series, 3.3 H, 30%, Shielded, 0.01 Ohm, 9 A |Bourns, Inc. SRR1210A-3R3Y
SRR1210A Nonstandard 0.472Lx0.472W 12.00mmx12.00mm 3.3muH
INDUCTOR, SHIELDED, 3.3UH, 30%, 9A
9A 3.3uH ±30% 10.5A SMD,12x12mm Power Inductors ROHS