Bourns RL187-331J-RC
Ind RF Choke 330uH 5% 796KHz 80Q-Factor Ferrite 200mA RDL Bag
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns RL187-331J-RC.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 3 ans
Newark
Arrow Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-06-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2023-03-06
LTD Date2023-09-06
Pièces détachées
Ind Power 330uH 5% 796KHz 80Q-Factor Ferrite 200mA RDL
General Purpose Inductor, 330uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor General Purpose Unshielded Wirewound 330uH 5% 796KHz 20Q-Factor 40mA 1210 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 330uH 5% 796KHz 40Q-Factor 85mA 14Ohm DCR 1812 T/R
RF Choke Bobbin Core 330uH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 0.1A 11.1Ohm DCR AXL Bag
General Purpose Inductor, 330uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
Descriptions
Descriptions de Bourns RL187-331J-RC fournies par ses distributeurs.
CHOKE, 330UH, 200MA, 5%, 2.3MHZ; Inductance: 330µH; Inductance Tolerance: ± 5%; DC Resistance Max: 4ohm; Self Resonant Frequency: 2.3MHz; DC Current Rating: 200mA; Q Factor: 80; Q Test Frequency: 796kHz; Induc
Choke, 330Uh, 200Ma, 5%, 2.3Mhz; Rango De Producto:Serie Rl187; Inductancia:330Μh; Inductancia, Tolerancia:± 5%; Resistencia Dc Máx.:4Ohm; Intensidad Nominal Dc:200Ma; Frecuencia De Autoresonancia Mín.:2.3Mhz; Espaciado De Cable:5Mm |Bourns Jw Miller RL187-331J-RC