TDK NLV32T-331J-EF
General Purpose Inductor, 330uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK NLV32T-331J-EF.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 3 ans
TDK
Newark
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-34.70%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
RF Choke Bobbin Core 330uH 5% 796KHz 60Q-Factor Ferrite 0.137A 6.5Ohm DCR AXL T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 330uH 5% 796KHz 40Q-Factor 85mA 14Ohm DCR 1812 T/R
Inductor General Purpose Chip Wirewound 330uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 0.085A 14Ohm DCR 1812 T/R
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 330uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 0.085A 14Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 330uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
General Purpose Inductor, 330uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Descriptions
Descriptions de TDK NLV32T-331J-EF fournies par ses distributeurs.
Fixed Inductor 1210 330µH ±5% 40mA 34Ω 5MHz 20@796kHz
Inductor General Purpose Chip Molded/Unshielded Wirewound 330uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 0.04A 34Ohm DCR 1210 T/R