TDK NLV32T-331J-PF
Inductor General Purpose Unshielded Wirewound 330uH 5% 796KHz 20Q-Factor 40mA 1210 T/R
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK NLV32T-331J-PF.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 8 ans
TDK
element14 APAC
Newark
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-6.99%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2003-08-26
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
RF Choke Bobbin Core 330uH 5% 796KHz 60Q-Factor Ferrite 0.137A 6.5Ohm DCR AXL T/R
RF Choke Bobbin Core 330uH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 0.1A 11.1Ohm DCR AXL Bag
General Purpose Inductor, 330uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Inductor, Axial, Conformal Coated Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 78F331J-TR-RC
Descriptions
Descriptions de TDK NLV32T-331J-PF fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 3.3uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
NLV Series 1210 330 uH ±5 % 40 mA 34 Ohm SMT Molded Wirewound Inductor
Fixed inductor 3225 330µH ±5% 40mA 3.20 x 2.50mm 2.20mm 34Ω 5MHz 20@0.796MHz
INDUCTOR, 330UH, 1210, SIGNAL LINE; Inductance: 330µH; Product Range: -; DC Current Rating: 40mA; High Frequency Inductor Case: 1210 [3225 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 34ohm; Inductance Toleran
INDUCTOR, SIGNAL LINE, 330UH, 1210; Inductance:330µH; Inductance Tolerance:± 5%; DC Resistance Max:34ohm; DC Current Rating:40mA; Self Resonant Frequency:5MHz; Core Material:Ferrite; Inductor Case Style:3225; No. of Pins:2; MSL:MSL 2 - 1 year; DC Current Max:40mA; Inductor Type:Multilayer; Package / Case:32; Q @ Vr F:20; Q Factor @ Frequency:20 @ 796kHz; Resistance:34ohm; Resonant Frequency:5MHz; Test Frequency:0.796MHz