Bourns PDA17-VN20-503BK
Potentiometer, Carbon Composition, 0.1W, 50000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns PDA17-VN20-503BK.
Pièces détachées
Potentiometer, Carbon, 0.08W, 50000ohm, 150V, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
Trimmer Potentiometer Carbon 6mm Cross Slot Hole PT 6 KV 50 K
Trimmer Potentiometer Carbon 10mm Slotted Hole PT 10 LV 50 K
Trimmer Potentiometers 50Kohms 10mm Rnd Side adj
Descriptions
Descriptions de Bourns PDA17-VN20-503BK fournies par ses distributeurs.
RES CBNFLM POT 50K OHM 20% 1/10W 6MM PIN TH
Res Carbon Film POT 50K Ohm 20% 0.1W(1/10W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm (17 X 31.8mm) Pin Panel Mount/Through Hole