Bourns CM322522-151JL
General Purpose Inductor, 150uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns CM322522-151JL.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 4 ans
Electro Sonic
_legacy Avnet
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
26,509
Authorized Distributors
6
Inductance
150 µH
150 µH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
50 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
15 Ω
15 Ω
Q Factor
20
Test Frequency
796 kHz
796 kHz
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-11-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Ind Power Molded 150uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 65mA 1210 Blister Plastic T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 150uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 65mA 15Ohm DCR 1210 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 150uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 65mA 15Ohm DCR 1210 Automotive T/R
RF Choke Bobbin Core 150uH 5% 796KHz 60Q-Factor Ferrite 0.175A 4Ohm DCR AXL T/R
Ind Chip Molded Bobbin Core 150uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 105mA 1812 T/R
General Purpose Inductor, 150uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Descriptions
Descriptions de Bourns CM322522-151JL fournies par ses distributeurs.
796KHz 8MHz 50mA 20@796kHz 150¦ÌH 15¦¸ ¡À5% 1210 , 3.2mm*2.5mm*2.2mm
FIXED IND 150UH 50MA 15 OHM SMD
Magnetics - Chip Inductor /Tape & Reel - 7" Reel Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CM322522-151JL
CM322522 Nonstandard 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 150muH