TT Electronics 23AR10KLFTR
Trimmer, Cermet, 0.25W, 10000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 2018
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TT Electronics 23AR10KLFTR.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 7 ans
Newark
Future Electronics
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-36.29%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.50
Introduction Date2003-04-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
In a Pack of 5, 10kO SMD Trimmer Potentiometer 0.25W Top Adjust Bourns 3314 Series
Res Cermet Trimmer 10K Ohm 20% 1/4W 1(Elec)/1(Mech)Turn 2.5mm (5 X 5.5 X 2.7mm) J-Hook SMD T/R
Trimmer, Cermet, 0.25W, 10000ohm, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 2220
Trimmer - Smd 4Mm Sq St Cermet /Tape & Reel - 7" Reel |Bourns, Inc. 3314S-3-103E
Res Cermet Trimmer 10K Ohm 20% 1/8W 1Turn 1.93mm (3.2 X 3.5 X 2.2mm) J-Hook SMD T/R
Descriptions
Descriptions de TT Electronics 23AR10KLFTR fournies par ses distributeurs.
Res Cermet Trimmer 10K Ohm 20% 0.25W 1(Elec)/1(Mech)Turn 2.45mm (5 X 5 X 2.54mm) J-Hook SMD Embossed T/R
23 Series 4 mm Square 10 kOhm Surface Mount ±20 % Single-Turn Potentiometer
Trimmer Resistors - SMD 4MM Squ 10K 10% Seal ed
TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP
Single Turn Trimmer, 23A-3, RoHS
TT Electronics SCT
10K¦¸ ¡À20% 250mW ¡À100ppm/¡æ 200V 5mm*4.5mm*2.7mm
Single Turn SMD Trimmers 4MM Squ 10K 10% Sealed