APEM Q16P1BXXW24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 350mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q16P1BXXW24E.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 6 ans
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 150mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 1000mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 20mcd Automotive 2-Pin
Descriptions
Descriptions de APEM Q16P1BXXW24E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL PROMINENT BLK CHROME FIXED WHITE 24VDC SOLDER
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 16mm Prominent 24VDC IP67
16mm prominent black bezel IP67 sealed WHITE 24V
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:350Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Forward Voltage:3.2V; Supply Voltage:24V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16P1BXXW24E