APEM Q16F1CXXW24E
LED signal light, 24 V (DC), white, 150 mcd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q16F1CXXW24E.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 6 ans
Master Electronics
Electro Sonic
Burklin Elektronik
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 150mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 20mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 350mcd Automotive 2-Pin
Descriptions
Descriptions de APEM Q16F1CXXW24E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL FLUSH BRIGHT CHROME FIXED WHITE 24VDC SOLDER
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Operating Voltage:-; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:20Mcd; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V; Supply Voltage:24V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F1CXXW24E