APEM Q14P1CXXW12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 1000mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14P1CXXW12E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
element14 APAC
Master Electronics
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 150mcd Automotive 2-Pin
LED signal light, 24 V (DC), white, 150 mcd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
APEM Q14F1CXXW24E 14mm LED Panel Indicator White 24V DC Flush Chrome Bezel
Descriptions
Descriptions de APEM Q14P1CXXW12E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 14MM PROMINENT BRIGHT CHROME FIXED WHITE 12VDC SOLDER
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 12VDC IP67
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:350Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1CXXW12E
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
INDICATOR 12V 14MM PROMINENT WHT