APEM Q16P1BXXW12E
Led Indicator Sealed 16MM Metal Prominent Blk Chrome Fixed White 12VDC Solder
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q16P1BXXW12E.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 6 ans
Electro Sonic
Newark
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 150mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 1000mcd Automotive 2-Pin
LED signal light, 24 V (DC), white, 150 mcd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
Descriptions
Descriptions de APEM Q16P1BXXW12E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 16mm Prominent 12VDC IP67
16mm prominent black bezel IP67 sealed WHITE 12V
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:350Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Forward Voltage:3.2V; Supply Voltage:12V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16P1BXXW12E